327 NA 2407
Marko iz Zemuna ima Daunov sindrom: Svaki dan je nova borba, a lečenje je baš skupo!
Potrebna su sredstva za banjsko lečenje, fizikalne terapije, logopedske i defektološke tretmane
Marko Milinković (2014.) iz Zemuna je dečak sa Daunovim sindromom koji svakodnevno vodi svoju malu, ali veliku životnu borbu. Iako je uvek nasmejan, pun ljubavi i želje za napretkom, za njegov dalji razvoj neophodna je finansijska podrška.
Potrebna su sredstva za banjsko lečenje, fizikalne terapije, logopedske i defektološke tretmane, kao i za nabavku ortopedskih pomagala koja su Marku neophodna za pravilan razvoj, napredak i poboljšanje kvaliteta života.
Svaka, pa i najmanja pomoć, predstavlja korak bliže njegovom napretku, novim mogućnostima i srećnijoj budućnosti. Zajedno možemo pokazati da humanost, empatija i solidarnost i dalje postoje. Pomozimo Marku da dobije priliku za bolje sutra.
Kako možete da pomognete:
- Pošaljite SMS sa brojem 327 na 2407. https://fondacija.rs/sms/327 (link za mobilne) (Cena poruke je 200 dinara, PDV se ne naplaćuje)
- Uplate možete izvršiti putem dinarskog i deviznog računa, E-doniraj plaćanjem karticama ili preko PayPal platforme.
Mogućnost slanja SMS poruka dostupna je korisnicima mreža MTS, Yettel, A1 i Globaltel.
Donacije se prikupljaju preko Fondacije – humanost bez granica.
Pomozimo Marku!
SMS: 327 na 2407
https://fondacija.rs/sms/327 (link za mobilne)
Dinarski račun: 160-471456-65
Devizni račun: 00-540-0002178.7
IBAN: RS35160005400002178717
SWIFT-BIC/DBDBRSBG
Skeniraj i doniraj: NBS IPS QR kod
Online donacije: E-doniraj, PayPal
Bonus video:
(Espreso)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




